20 Nisan 2018, Cuma


> Avrupadan Futbol > Adı Beşiktaş'la anılıyordu

Adı Beşiktaş'la anılıyordu

Daha önce adı Beşiktaş ile de anılan Ganalı forvet Asamoah Gyan, İngiltere’ye döneceğini açıkladı..


29 Ağustos 2016 13:43

 Adı Beşiktaş'la anılıyordu

Milli takım formasıyla Dünya Kupası'nda kendini gösterip Premier League ekiplerinden Sunderland'e transfer olan Asamoah Gyan, 2012 yılında -aralarında Fenerbahçe'nin de olduğu- Avrupalı taliplerini reddetmiş ve Birleşik Arap Emirlikleri'ne gitmişti. Şu an kariyerini Çin'de sürdüren Ganalı golcü, transfer görüşmeleri için gittiği İngiltere'de Sky Sports'a konuştu.

Yeniden kendimi kanıtlayacağım
Menajeriyle birlikte İngiltere'de olan Gyan, "Birçok Premier League ve Championship ekibinden teklif alıyoruz. Sunderland ve Fulham'ın ilgilendiği doğru, ama fazlası da var. Kariyerime İngiltere'de devam edeceğim ve kendimi yeniden kanıtlayacağım." şeklinde konuştu.

Pişman değilim
Kariyerinin en iyi dönemlerinde BAE ve Çin'de oynamayı tercih ettiği için pişman olmadığını söyleyen Ganalı golcü, "Orta Doğu'ya gitmeyi hata olarak görmüyorum, milli takımda uluslararası arenada, goller atmaya devam ettim. Şimdi İngiltere'ye dönüp kendimi tekrar kanıtlayacağım. Bir an önce anlaşma sağlayıp en iyi yaptığım şeye, goller atmaya, başlamak istiyorum." dedi.

Championship de olur
Önceliğinin Premier League olmadığını belirten 30 yaşındaki oyuncu, mutlu olacağı ve kendisine en uygun olduğunu düşündüğü takıma gitmek istediğini sözlerine ekledi: "Premier League ya da Championship fark etmez. Önemli olan benim rahat hissettiğim bir yerde olmam. Bugün ya da en geç yarın kararımızı vereceğiz."
.Haber Hakkında Yapılan Yorumlar

Toplam 0 Yorum

Bu habere henüz bir yorum yazılmamış. Bu habere yorum yazmak için tıklayın


Canlı Maç Merkezi

Canlı Skor