18 Haziran 2018, Pazartesi


> Spor Magazin > ‘Ya UFO beni kaçırsaydı?’

‘Ya UFO beni kaçırsaydı?’

Pilotlar, Bodrum semalarında UFO gördüklerini iddia ettiler.. O uçakta olduğunu söyleyen Ebru Şancı da hemen olaya dahil oldu


23 Mayıs 2016 12:07

‘Ya UFO beni kaçırsaydı?’

TÜRK Hava Yolları’nın Cuma gecesi Bodrum’dan gelen bir uçağının pilotları İstanbul Silivri semalarında üstlerinden yeşil ışık saçarak bilinmeyen bir cisim geçtiğini bildirdi. Pilotlar ile kontrolör arasında şu konuşma geçti: “Üzerimizden 2 bin veya 3 bin feetten (600-900 metre) tanımlanamayan bir cisim yeşil ışık saçarak önümüzden kat etti. Birden bire kayboldu. Muhtemel UFO diye tahmin ediyoruz. Her iki pilotta birden gördü şu anda göremiyoruz.” THY uçağı yaptığı bu bilgilendirmenin ardından 30 dakika sonra saat 00.37’de Atatürk Havalimanı’na iniş yaptı.

‘UFO görmüşler anammmm’

Futbolcu Alpaslan Öztürk ile evli olan ve ikiz bebek bekleyen Ebru Şancı da bu konuya dahil oldu ve instagram hesabından şu açıklamayı yaparak takipçilerini güldürdü; “Gece Bodrum’dan döndüğüm uçağın pilotları UFO görmüş anammmm.. Bu da çocuklarla beni buldu.. Alıp götürselerdi ne yapardın acaba Alpaslan Öztürk.. Onları bırakın, beni alın ulennn mi derdin, ha ha..”

FOTOĞRAFLAR İÇİN TIKLAYIN

 

Kaynak: Fotospor

Etiket: Ebru Şancı, Alpaslan ÖztürkHaber Hakkında Yapılan Yorumlar

Toplam 0 Yorum

Bu habere henüz bir yorum yazılmamış. Bu habere yorum yazmak için tıklayın


Canlı Maç Merkezi

Canlı Skor